Szanowni Państwo, z pierwszym dniem kalendarzowej WIOSNY ogłaszamy:

PROMOCJĘ WIOSENNĄ!

Okna MS Evolution (pasywne), Ms Evolution, Ms Evolution [82], MSline+, TYTANOWEtermo, Wood Look+, MSline, Wood Look, rolety, moskitiery, drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe PVC

z rabatem 10%

DODATKOWO:

Okna TYTANOWEtermo ze wzmocnieniem SteelPUR lub stalowym objęte są specjalnym rabatem 5%.

Szyba SUPERtermo 0,5W/m2K z nową jaśniejszą powłoką termiczną w oknach MS Evolution [82] i TYTANOWYCHtermo za 1zł!

Patio HST z rabatem 30%!

Radiowe sterowanie rolety za symboliczną złotówkę!

Uwaga!

W okresie trwania Promocji Wiosennej w oknach MSline+MD i Wood Look+MD stalowe wzmocnienie zamknięte dostępne w pełnym zakresie wykonywalności. 

Oferta promocyjna dostępna w wybranych Salonach Sprzedaży, oznaczonych logiem Promocji Wiosennej.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Produkty Pomorskiej Fabryki Okien można kupić nawet o 11% taniej!

Jesienią, gdy temperatura spada - warto pomyśleć o zabezpieczeniu naszych domów przed chłodem. Firma MS więcej niż OKNA zdecydowała się wyprzedzić mrozy i ogłosiła promocję zimową, która obowiązuje od 9 listopada 2015 roku. Teraz produkty Pomorskiej Fabryki Okien można kupić nawet o 11% taniej!

Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań? Oczywiście przede wszystkim na jakość i koszty.Warto poszukać promocji cenowych, ale kierowanie się wyłącznie wysokością rabatu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Niekiedy kilkanaście procent obniżki okazuje się bardziej atrakcyjną ofertą, gdyż realnie przekłada się na niższą cenę. Informacje o rabatach rzędu 30-40% nie muszą oznaczać atrakcyjnej ceny. W przypadku akcji rabatowej firmy MS więcej niż OKNA, wprowadzona w listopadzie 2015 r. Promocja Zimowa zakłada rzeczywisty spadek cen okien o 11% i najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny. Korzystając z niej, klient zyska więcej, niż decydując się na z pozoru bardziej atrakcyjne promocje innych producentów.

Produkty Pomorskiej Fabryki Okien odznaczają się bardzo wysoką jakością. Stawia się tu na doskonałe parametry techniczne (między innymi konkurencyjne, potwierdzone certyfikatami parametry przenikania ciepła), nie pomijając przy tym estetyki (szeroki wachlarz kolorów oklein, pozwalający na idealne dopasowanie okien do elewacji, a także możliwość wyboru różnych rozmiarów i kształtów stolarki). Producent zadbał również o komfort użytkowania okien – długotrwała eksploatacja chroniona jest gwarancją, którą można przedłużyć aż do 7 lat.

W ramach Promocji zimowej produkty marki MS więcej niż OKNA można teraz kupić aż do 11% taniej. Pod warunkiem jednak, że pospieszymy się z podjęciem decyzji. Na zniżki możemy liczyć nawet wtedy, gdy zdecydujemy się na zakup z odroczonym w czasie terminem produkcji. Promocją zostały objęte okna PCV (z wyłączeniem linii N.ergo), drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe PVC, a także rolety i moskitiery.

To nie koniec zimowych niespodzianek. W ofercie zimowej nie brakuje też promocji produktowych. Warto zastanowić się nad zakupem sterowania radiowego do rolet (za 1 zł do rolety z silnikiem Orange za 228 zł netto), wkładu 3-szybowego do okien TYTANOWEtermo lub MS evolution [82] (za 1 zł/m2 netto), a także wkładu 3-szybowego do okien MSline+, MSline i Wood Look (za 10 zł/m2 netto).

Więcej informacji na stronie www.ms.pl

 

 

 

 

Zabezpiecz swój dom lub mieszkanie przed zimą i skorzystaj już dziś z PROMOCJI ZIMOWEJ!

Rabaty do 11%!

Promocja obejmuje wszystkie okna PVC* oraz rolety, moskitiery, drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe PVC.

Dodatkowo tylko za 1 zł można wyposażyć okna MS Evolution [82] i TYTANOWEtermo w szybę SUPERtermo 0,5 W/m2 K z nową jasniejszą powłoką termiczną, która przepuszcza więcej światła i ciepła słonecznego do naszych wnętrz.

Dla wszystkich, którzy kochają przestrzeń w pełnym jej wymiarze, MS więcej niż OKNA proponuje drzwi podnoszono-przesuwne PATIO HST z rabatem 30%!

MS więcej niż OKNA oferuje swoją pomoc również w ochronie Państwa komfortu w zimowe wieczory. Rolety ze sterowaniem radiowym za symboliczne 1 zł.

Sprawdź gamę JESIENNYCH PROMOCJI MS więcej niż OKNA

Jesień już zawitała do naszych domów. To idealny moment na zakup okien i zakończenie budowy domu. MS więcej niż OKNA wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom swoich Klientów i startuje z wyjątkowymi promocjami, dzięki którym każdy będzie mógł nabyć produkty w atrakcyjnej cenie.

Poświadczone wieloma certyfikatami okna MS evolution [pasywne], MS evolution [82], MSline+, TYTANOWEtermo,  Wood Look oraz okna i drzwi aluminiowe można nabyć z dodatkowym rabatem 1,5% za płatność 100%

Więcej na www.budsystem.info

 

Szanowni Państwo,

w okresie trwania PROMOCJI JESIENNEJ  okna MSline, Wood Look  i TYTANOWEtermo ze wzmocnieniem termicznym SteelPur objęte są dodatkowym rabatem w wysokości 5%.

Wkład 3-szybowy SUPERtermo do okien TYTANOWEtermo, MS evolution [82]  za 1 zł/m2 netto !

Wkład 3-szybowy SUPERtermo do okien MSline+, MSline i Wood Look za 10 zł/m2 netto !

 

a do tego drzwi przesuwne PATIO HST Z MEGA RABATEM 30% !

i radiowe sterowanie rolety za symboliczną złotówkę!

 

Takie ceny nie potrwają za długo, wybierz idealne rozwiązanie dla Twojej inwestycji!